info@niazmandi747.ir 09363783079 سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۲۰:۴۵ 21-11-2017

    مدیریت سایت نیازمندی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است ........ از اینکه ما را جهت ثبت آگهی و نیازمندی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم

استاپ پله Sorex - ترمز پله - نماینده کمبی ایتالیا

  • استاپ
  • استاپ
نقشه آگهی

نقشه ای برای این آگهی ثبت نشده است

نوارهای ضد لغزش که به نام های دیگری مثل ترمز پله ، سُرگیر پله ، استاپ پله ، نوار ضد لغزنده و ... شناخته می شود ، محصولی است در دسته بندی محصولات ایمنی ساختمان که با عملکرد ساده خود باعث کاهش بسیار چشمگیر صدمات ناشی از سقوط از معابر لغزنده ای مثل پله ها و رمپ ها می گردد. 
Sorex ( نماینده کمبی ایتالیا ) ، با میراثی ارزشمند از رضایتمندی صدها مشتری ، محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به همراه گارانتی واقعی چسب ارائه می دهد.
ترمز پله ( استاپ پله ، استوپ پله ، نوار ضد لغزش ، سر گیر پله ، نوار ضد سر پله ، ترمز رمپ ، سر گیر رمپ و...) Sorex ، تنها برندی در ایران است که این محصولات را بر اساس معیارهای استاندارد ASTM آمریکا به گواهی موسسه SGS سوئیس ارائه میدهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماه 22884053 تماس حاصل نمائید. همچنین از وبسایت ما به آدرس www.sorexco.com دیدن نمائید.