info@niazmandi747.ir 09363783079 شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۰:۱۳ 23-02-2019

    مدیریت سایت نیازمندی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است ........ از اینکه ما را جهت ثبت آگهی و نیازمندی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم

تابلو لایت باکس برجسته

  • تابلو

لطفا قبل از هر گونه معامله و یا پرداخت از صحت آگهی ارائه شده مطمئن شوید .... مدیریت سایت

هر محیطی که شما تصور کنید چه داخلی ،چه خارجی اعم از ساختمان ها،مغازه ها ،ورزشگاه ها،در واقع هر مکانی با هر مقصدی که برای عموم ساخته شده است برای آنکه بتواند مخاطبین مورد نظر را به سمت خود جذب کند ، نیازمند یک معرفی از خود در قالب یک عکس یا نوشته است که به کمک آن بینندگان را به سوی خود جلب کند.

البته این تنها دلیل استفاده از تابلو ها نمی تواند باشد ،بلکه تابلو ها علاوه بر جنبه تبلیغاتیشان می توانند به مکان و فضای خودشان ،بو و رنگ دهند و حس مثبت را به بیننده القا کنند.

در دنیای امروز تبلیغات و تاثیر آن بسیار شناخته شده است.برای تبلیغات منفعت و کارکرد های مختلفی تعریف شده است.ولی همه آنها در یک خاصیت اشتراک دارند وآن ارسال و رساندن یک پیام یا مطلب در ذهن بیننده است.

لایت باکس ها یا جعبه های نورانی برای کارهای تبلیغاتی و معرفی محصول وخدمت و...کاربرد دارند که طرح چاپ شده را در جعبه ای با چارچوبی از جنس های مختلف از قبیل:آلومینیوم،کامپوزیت،چوب،

پلکسی گلاس و ... قرار می دهد.لایت باکس ها می توانند دارای نور یا فاقد آن باشند.

لایت باکس هارا به اسم بک لایت هم می شناسند یعنی به آنها تابلو های پشت نور دار هم گویند.

بیشترین مکان هایی که از لایت باکس ها استفاده می کنند و مشتاقان کثیری را به خود اختصاص داده است، فروشگاه ها و کارهای مربوط به عکاسی است.

در زمینه ساخت وتولید تابلوها گاهی با شرایط خاصی مواجه می شویم که انجام کار به خاطر دشواری طرح یا ریز بودن اندازه سفارش آن ،بسیار سخت خواهد بود،برای رفع این مشکل، ما تابلو لایت باکس برجسته را پیشنهاد می کنیم.که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.دلیل اصلی این علاقه مندی ،وضعیت عکس چاپ شده با کیفیت بالا و همچنین تاباندن نور ماهرانه به تصویر می باشد،زیرا نور پردازی درست، باعث می شود اجزای مختلف عکس به وضوح دیده شوند.

تابلو لایت باکس های برجسته دارای نظم و هماهنگی خاص، خیره کننده و چشم نوازی هستند و خودشان به تنهایی، می توانند توجه زیادی را به خود جلب کنند.

تابلو لایت باکس های برجسته با توجه به آرم و حرف های خاص استفاده شده در هر کدام از آنها، با یک سلیقه منحصر به فرد، طراحی و ساخته می شوند. همانطور که از نامشان مشخص است ،حروف و علائم و نشانه ها به صورت برآمده رویشان قرار می گیرد.

 نور ودرخشش این لایت باکس ها از درون جعبه خودشان، انجام می گیرد.به دلیل ترسیم دقیق شکل ها و طرح و نقش های ظریف و ریز و نشان دادن کوچکترین اجزا و بخش های طرح یا آرم که در این تابلو ها وجود دارد، توصیه می شود که از آنها بیشتر در فضا های درونی استفاده شود،ولی از آنجا که آب ،درون لایت باکس های برجسته نفوذ نمی کند ،در صورت تمایل می توانید در فضای باز هم استفاده کنید.ولی نکته ای که حایز اهمیت است ،داشتن ابعاد و اندازه های محدود در تولید آنها ست.

 

تماس با ما:

خیابان ملاصدرا شیراز شمالی بن بست کاج پلاک 10

 021-88064417

 

http://tablonami.com