نظر به رشد و توسعه روز افزون فضای مجازی و به عبارتی اینترنت در میان کلیه مردم دنیا و کم رونق و کم رنگ شدن برد  فضای سنتی تبلیغات ، این تبلیغات اینترنتی است که به قالب ها روشهای مختلف جایگاه ویژه خود را گسترده تر نموده و محبوبیت خاصی را به خود اختصاص داده است . یکی از این روشها درج آگهی ، ثبت نیازمندی بصورت رایگان و یا ویژه در سایتهای تبلیغاتی میباشد. سایت ثبت نیازمندی 747 هم پیرو این قاعده فعالیت خود را آغاز و به خدمتگذاری در عرصه سایت تبلیغات مجازی فعالیت خود را در سال 95 آغاز نمود.

درج آگهی رایگان

درج آگهی رایگان در سایت نیازمندی 747 و توسط کاربران محترم و بدون هیچ گونه هزینه ای قابل اجرا میباشد. کافیست که کاربران محترم در سایت ثبت نام نموده و سپس نسبت به ثبت آگهی خود اقدام نمایند. کافیست که در حین درج آگهی خود قوانین سایت را که جهت مدیریت و هماهنگی و ... مشخص گردیده است رعایت فرمایید تا آگهی شما تایید شده و در عرصه اینترنت انتشار یابد .لذا پیشنهاد میگردد حتما قوانین سایت را قبل از ثبت آگهی خود مطالعه فرمایید .

لازم بذکر است ثبت آگهی در فضای مجازی و به عبارتی موتورهای جستجو گر زمان بر بوده و مدت زمانی به طول خواهد انجامید و کمی صبوری را طلب مینماید و بنا بر تصور برخی از دوستان محترم که انتظار دارند سریعا بعد از درج آگهی خود ، در آرشیو موتورهای جستجوگر ثبت گردد ، نمیباشد.